انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

مبانی مقاله‌نویسی علوم پزشکی

مبانی مقاله‌نویسی علوم پزشکی
سال چاپ :۹۷
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۳۱۱
قطع :وزیری
شابک :9786004085359
کد شناسایی محصول: 206101
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۱,۹۸۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۱,۷۸۲,۰۰۰ ریال

 مبانی مقاله‌نویسی علوم پزشکی

تالیف و گردآوری: دکتر سید حسین ابطحی - دکتر پیمان رومی زاده 


در این کتاب با اصول و مبانی مقاله نویسی از ابتدا تا انتها آشنا می شوید. مثال‌های فراوانی به انگلیسی و فارسی جهت آموزش الگوهای نگارش آورده شده است که می‌تواند راهگشای شما در این مسیر باشد. اما بدانید که تا زمانی که دست به کار نشده و بسیار نخوانید و بسیارننویسید، هرگز مقاله‌نویسی را به خوبی نخواهید آموخت!

از آنجایی که سند نهایی یک تحقیق بایستی در قالب یک مقاله در مجلات معتبر ثبت گردد، لذا لزوم وجود یک راهنمای مکتوب و جامع در خصوص مقاله نویسی غیر قابل انکار می باشد. اگرچه تا کنون کتابهایی در زمینه مقاله نویسی به چاپ رسیده‌اند، می‌توان گفت که کتاب حاظر از دو نظر از موارد پیشین متمایز باشد:

1- بحث‌های موجود در کتاب بسیار جامع بوده و نگارنده سعی نموده است که به کلیه جوانب مساله از ابتدای یک تحقیق تا انتهای انتشار آن ورود نموده و به ارائه کلیه قواعد، قوانین و ضوابط مورد نیاز جهت نگارش یک مقاله علمی و حرفه‌ای علوم پزشکی بپردازد.

2- سبک نگارش کتاب بسیار شیرین است به گونه‌ای که خواننده از مطالعه آن هرگز خسته نخواهد شد. این موضوع خود سبب نقش بستن نکات کلیدی در ذهن خواننده خواهد شد و متعاقبا بکارگیری نکات را در نگارش مقالات تسهیل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که نویسندگان کتاب خود از محققین برجسته رشته پزشکی بوده که به موفق به چاپ مقالات متعدد و ارزشمندی در مجلات معتبر پزشکی گردیده‌اند که البته این موضوع به صورت ملموس در نوشتار و مثال‌های کتاب قابل درک است. لذا انتظار می‌رود که کتاب حاضر بتواند تاثیر قابل توجهی بر ارتقا کیفیت نوشتار و انتشار مقالات در حیطه پزشکی برای جامعه پزشکی به ارمغان آورد.

فهرست کتاب