انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

اپروچ تشخیصی به الکتروکاردیوگرام خواندن گام به گام و بررسی تشخیص های افتراقی تغییرات الکتروکاردیوگرام همراه با اطلس رنگی

اپروچ تشخیصی به الکتروکاردیوگرام خواندن گام به گام و بررسی تشخیص های افتراقی تغییرات الکتروکاردیوگرام همراه با اطلس رنگی
سال چاپ :۱۴۰۱
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۱۷۶
قطع :وزیری- جلد شومیز-تک رنگ
شابک :9786223200168
قیمت : ۱,۴۸۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۱,۳۳۲,۰۰۰ ریال

کتاب اپروچ تشخیصی به الکتروکاردیوگرام

خواندن گام به گام و بررسی تشخیص های افتراقی تغییرات الکتروکاردیوگرام

همراه با اطلس رنگی


مخاطبین این اثر دانشجویان پزشکی و پرستاری، اینترنها، پزشکان عمومی، رزیدنتها و متخصصین رشته های درگیربا تفسیرالکتروکاردیوگرام وپرستاران شاغل در CCU وبخش قلب می باشند.

در این کتاب از جنبه کاربردی و عملی به تفسیر الکتروکاردیوگرام پرداخته شده است. به این صورت که امواج الکتروکاردیوگرام به ترتیب ودرهمه لیدها موردبررسی قرارگرفته اند.کلیه ابنورمالیتی هایی که در یک موج خاص در لیدهای مشخص در انواع اختلالات الکتروکاردیوگرام ممکن است اتفاق بیفتند؛ بیان شده اند. آنگاه،همه تشخیص های افتراقی آن ابنورمالیتی ها و یافته های الکتروکاردیوگرام درهرکدام ازاین تشخیص های افتراقی و نیز،روش های افتراق آنها ازیکدیگر، جهت رسیدن به تشخیص نهایی ذکر شده اند. در حقیقت،دراین کتاب، الکتروکاردیوگرام به همان صورت که باید درعمل به صورت گام به گام خوانده وبررسی شود؛موردبررسی قرارگرفته است وهمین موضوع مهم، آن را از سایرکتابهای رفرنس انگلیسی یا تالیف فارسی موجود در زمینه تفسیر الکتروکاردیوگرام متمایز میکند.

برای نوشتن این کتاب فصل تفسیرالکتروکاردیوگرام کتاب بران والد که رفرنس بیماریهای قلب است و نیزکتاب های ماریوت،گلدبرگر و رومولو بالتازار را که همه ازمعتبرترین کتابهای تفسیر الکتروکاردیوگرام هستند؛ مورد مطالعه قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن:

.

ورود به صفحه اینستاگرام: